Klimatyzacja przemysłowa, do domu, laboratorium, IT lub pomieszczeń technicznych – zaufaj doświadczonym profesjonalistom z KLIMWER!

Od lat działamy na terenie m.in. województwa śląskiego, mając za sobą setki udanych realizacji. Główne zadanie klimatyzatorów zna każdy – mają one za zadanie obniżenie temperatury i wilgotności w pomieszczeniu w celu zapewnienia komfortu cieplnego przebywających w nim osób. Zagadnienie to jest jednak szersze, niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Prawidłowe rozprowadzenie powietrza zimnego, dobór odpowiedniego typu urządzenia chłodniczego – to tylko niektóre z kluczowych czynników często pomijanych przy wyborze sprzętu. Profesjonalnie, całkowicie za darmo doradzimy i wycenimy instalację – wówczas będziesz mógł z niej korzystać z maksymalnym zadowoleniem. Działamy również w przypadku nawet najbardziej wymagających zleceń – począwszy od wykonania klimatyzacji data center, przez klimatyzację precyzyjną serwerowni, kończąc na klimatyzacji laboratorium. Województwo śląskie to główny teren naszych działań, jednakże nie zamykamy się na żadną formę współpracy.

Klimatyzacja bytowa

Dobór, projekt montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń typu:

  • split (1 jednostka zewnętrzna, 1 jednostka wewnętrzna),
  • multi split (1 jednostka zewnętrzna, 2-8 jednostek wewnętrznych),
  • VRV, SDV (1 jednostka zewnętrzna, nawet do 64 jednostek wewnętrznych).

Klimatyzacja przemysłowa

Zapewniamy dobór, projekt, montaż, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny systemów klimatyzacji, stanowisk pracy, hal produkcyjnych i przemysłowych, magazynów, a także pomieszczeń technicznych.