Chłodnictwo – serwis, doradztwo, projekty

Chłodnictwo jest uważane za najbardziej wymagającą gałąź w branży HVAC. Firma KLIMWER z województwa śląskiego, z pomocą pracowników z wieloletnim stażem w firmie oferuje różnorodne usługi opisane poniżej.

Projektowanie i wykonawstwo:

  • urządzeń chłodniczych – magazynowych: przeznaczonych dla sklepów, marketów, hipermarketów, spełniających swoje funkcje w gastronomii i urządzeń chłodniczych przemysłowych: dla fabryk, przedsiębiorstw,
  • instalacji prototypowych – na zamówienie według potrzeb Klienta.

Serwis

Agregaty chłodnicze – sprężarkowe, skraplające, wody lodowej, a także pozostałe urządzenia chłodnicze są sprzętem, który podlega wykonywaniu przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Ponadto realizujemy zlecenia z zakresu naprawy wszelkiego typu usterek oraz uszkodzeń. Umożliwiamy podpisanie umów serwisowych o podwyższonej gotowości serwisowej.

Doradztwo i modernizacje

Fachowo doradzimy, w jaki sposób ograniczyć zużycie energii elektrycznej przez urządzenia chłodnicze czy jak zmniejszyć pozostałe koszty eksploatacyjne. Dzięki naszemu doświadczeniu i rozwiązaniom autorskim jesteśmy w stanie zredukować opłaty nawet o 35%. Przeprowadzimy audyt instalacji chłodniczych, a co najważniejsze, zaproponujemy optymalne rozwiązania. Działamy na terenie województwa śląskiego i okolic. Ponadto dostarczamy m.in. szafy chłodnicze oraz mroźnicze.